VDS Sanal Sunucu Kiralama

En uygun fiyat garantisi ile sanal sunucunuzu Himsey üzerinden satın alın !

Particle element

En iyi Performans Donanım Koruma Destek

Her kitleye uygun en ucuz fiyat garantisi ile Himsey üzerinden sanal sunucu kiralayabilirsiniz.
Üst Düzey DDoS Koruması

72₺/ Ay

Performans VDS #3

E5 2697 V3 İşlemci
4 CPU
8 GB Ram
80GB Pro SSD
Voxility + Mikrotik
Üst Düzey DDoS Koruması

36₺/ Ay

Performans VDS #1

E5 2697 V3 İşlemci
2 CPU
4 GB Ram
40GB Pro SSD
Voxility + Mikrotik
Üst Düzey DDoS Koruması

108₺/ Ay

Performans VDS #4

E5 2697 V3 İşlemci
6 CPU
12 GB Ram
120GB Pro SSD
Voxility + Mikrotik
Üst Düzey DDoS Koruması

54₺/ Ay

Performans VDS #2

E5 2697 V3 İşlemci
3 CPU
6 GB Ram
60GB Pro SSD
Voxility + Mikrotik
Üst Düzey DDoS Koruması

144₺/ Ay

Performans VDS #5

E5 2697 V3 İşlemci
8 CPU
16 GB Ram
160GB Pro SSD
Voxility + Mikrotik

VDS Server

vds server üzerinde web sitenizi verimli bir şekilde paylaşımsız olarak barındırabilirsiniz. ücretsiz olarak hosting kurulum hizmeti sağlamaktayız. VDS kiralama hizmetinizde sunucunuz anında kurulmaktadır. vds kiralama sayfamız üzerinden vds fiyatlarımıza bakabilirsiniz en ucuz sunucu kiralama, en ucuz vds kiralama hizmeti sunmaktayız. Vds sunucu son yıllarda popülerliğini arttırmış durumda ve diğer sunucu türlerine oranla daha çok tercih edilmektedir. vds sunucu kiralama, vds sunucu satın al, vds server satın al fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir en ucuz fiyatlar ile
vds server sahibi olabilirsiniz

Sanal Sunucu

sanal sunucu satın almak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı sanal sunucu satın almak için ilgili sayfa üzerinde bulunan en ucuz fiyat paketlerimize göz atabilir dilediğiniz paketi tek tık ile satın alabilirsiniz. Sanal sunucu kiralama sayfamız üzerinde bulunan tüm sunucularda anında kurulum sağlanmaktadır. sanal sunucu satın aldığınızda kurulum süresi beklenmez sanal sunucu satın alımınız anında aktif edilmektedir.

En Ucuz Sanal Sunucu

en ucuz sanal sunucu hizmetimizde sanal sunucularınız için en uygun işlemciler ve fiyatlandırma politikamız tercih edilmiştir. sanal sunucularımızda Üst Seviye E5 işlemciler tercih ederek üst düzey performans amaçlanmıştır. Sanal sunucularınızda normal bilgisayarlara oranla daha çok verim almaktasınız. %99 oranında uptime garantisi sunarak sizlere kesintisiz VDS Sanal sunucu kiralama hizmeti sunmaktayız.

VDS Sunucu Kiralama

vds sanal sunucu kiralama hizmetimiz diğer tercihlerinize oranla daha avantajlıdır. en kaliteli vds sanal sunucu kiralama hizmetini himsey üzerinden alabilirsiniz. vds sanal sunucu kiralama hizmetimiz için sizlere üst düzey vds sanal sunucu kiralama desteği sunmaktayız. 13 farklı seçilebilir işletim sistemi ile vds sanal sunucu kiralama hizmetinizde isterseniz windows sunucu kiralayabilir istersenizde vds sanal sunucunuzu linux olarak kiralayabilirsiniz. vds sanal sunucu hizmetinizde dilediğiniz zaman işletim sistemini paneliniz üzerinden değiştirebilirisniz.

Neden Himsey Tercih Etmelisiniz ?

VMWare sanallaştırma teknolojisi kullanaral sanallaştırılan vds sunucularımızda üst düzey performans garantilemekteyiz. VDS kiralama çözümleri olarak yıllardır hizmet sunmakta olan himsey aynı zamanda Bulut sunucu diğer ismi ile cloud sunucu sağlamaktadır. Sanal sunucu kiralama hizmetinde üst düzey performans ve en ucuz fiyat garantisi sunan Himsey aynı zamanda üst düzey koruma servisi de sağlamaktadır VDS Sunucu kiralama, sanal sunucu kiralama ve vds server kiralama hizmetlerinizde yerli otomasyon sistemimiz ile anında kurulum sağlamaktayız. anında kurulun vds sunucularınız ile beklemeden işlem sağlayabilirsiniz. VDS sunucu kiralama hizmetinizde üst düzey destek sağlamaktayız. destek taleplerinize maksimum 3 dakika içerisinde geridönüş sağlanmaktadır. sanal sunucu kiralama sayfamız üzerinden vds sunucu fiyatlarıma göz atabilirsiniz. korumalı vds ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz en uygun fiyatlar ile %99 oranında korumalı vds sunucu kiralama sanal sunucu kiralama vps sunucu kiralama hizmeti sunmaktayız. Tüm sunucu opsiyonlarınız için birçok özel çözüm Sunmaktayız. vds sunucularda internet sitenizi barındırabilir ve verim alabilirsiniz. sanal sunucu kiralamak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. VDS al desteğimiz sayesinde sizlere anında destek sağlamaktayız. sanal sunucu satın alımlarınızda özel olarak %99 oranında koruma sağlamaktayız.