Hakkımızda

2015 Yılından beri sizlere en uygun fiyat garantisi ile en üst düzey hizmeti sağlamaktayız.

İlk Adımlar

Firmamızı kurduğumuz günden bu yana ilk hedefimiz müşterilerimizi anlayabilmek oldu.
İçerisinde bulunduğumuz bir çok projeyi başarı ile teslim ettik ve müşteri ile bağlantımızı asla koparmadık.
Çalışma sonrası iletişimlerimiz bize her zaman artı olarak yansıdı ve her iş yaptığımız firma bizi kendi etrafına da tavsiye etti.
Böylece bir ofis odasında başlayan hedeflerimiz daha da büyüdü ve şuan birçok firmaya Bayilik ve Hosting alanlarında hizmet vermekteyiz.
Her gün daha da çıtayı yükselterek, gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor müşterilerimize son teknoloji internet hizmetlerini sunuyoruz.

Onlarca oyunda enlerin tercihi Himsey

Vizyonumuz, sürekli olarak ucuzluk politikasını kollayarak her kesime,topluluğa ve kişiye kesintisiz ve korumalı olarak hizmet etmektir. Her kesime hizmet etmekle birlikte global çapta büyük bir TÜRK firması olarak faaliyet göstermek de bir numaralı vizyonumuzdur.

+0

Engellenen Saldırı (Gbit)

+0

Aktif Referans

Sitemiz Hakkında

Sitemizi kurduğumuzdan bu yana ilk amacımız müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak oldu. Bizler sizler için her gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere son teknoloji hizmetleri sunmak için uğraşıyoruz.
Günümüzde pek çok insanın bilgisayar oyunlarına bağlı olduğunu bilmekteyiz. Fakat pek çok insanda bu oyunlar ile ilgili sorunlar yaşayabilmektedir. İşte tam burada biz devreye giriyoruz ve sizlere oyun sunucuları için üst düzey DDoS koruması hizmetlerini sunuyoruz. Sizlerin oyun keyiflerinizi bölmemek ve sürekli devam etmesini sağlamak adına sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
Minecraft, Rust, Ark Survival Evolved, CS:GO, Terraria, Team Fortress 2 , Garrys Mod ve Insurgency gibi pek çok oyun için de sizlere uygun sunucular ile hizmet sunmaktayız. Üstelik sizlere sunduğumuz hizmetleri de makul fiyatlar ile sunmaktayız. Sizlerde güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz ve sitemiz üzerinden rahatlıkla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bunların yanı sıra sizlere sunduğumuz başka hizmetler de bulunmaktadır. Bunlar;
– Sanal Sunucular
– Ses Sunucuları
Sizlere bu alanlarda da son derece güvenilir hizmetler sağlamaktayız. Her gün büyük bir hızla gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere sunduğumuz hizmetlerin de son teknoloji hizmetler olduğundan emin olabilirsiniz.
Bizlerin tek amacı siz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetleri makul fiyatlar ile sunmaktır.