Himsey İle DDoS Koruması Yüksek Performans Anında Teknik Destek

Türkiye lokasyon sanal sunucularımız da üst düzey verimliliği sunmaktayız. Oyun sunucularında garantili DDoS koruması sunarak tüm saldırı problemlerinizi ortadan kaldırıyoruz

Üst Düzey Hizmet Kalitesi!

Dakikalar içinde sunucunuzu açın !

Tüm dosyalara erişim sağlayın
Himsey’in sizlere sunmuş olduğu web panel üzerinden hem FTP bilgilerinizi alıp FTP bağlantısı kurabilirsiniz hemde sizler için özel olarak hazırlanan online dosya yöneticisi üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.
Veritabanları
İstediğiniz veritabanını özel olarak sunduğumuz ve basitleştirdiğimiz veritabanı kurma sihirbazı üzerinden anında kurabilirsiniz.
Sunucu Konsolu
Sunucu konsolunu dilerseniz yeni bir pencerede veya online olarak web sitesi üzerinden kullanabilmektesiniz manuel olarak kod girmeniz için bir numaralı yardımcı seçenektir.
Kaynak Kullanımı
Oyun sunucunuzun kaç mhz CPU kaç GB ram kullandığını tek bir grafik üzerinden anlık olarak izleyebilirsiniz.
Oyuncu Listesi
Sunucunuzun kaç kişi olduğuna tek bir sayfa üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz bu özellik birçok desteklenen oyunda mevcuttur ve oyuncuların tüm hareketlerini kaç ping aldıklarını ve benzeri bilgileri liste üzerinden kontrol edebilirsiniz.
20+ Oyun Desteklenmekte
Oyun panelimiz +20 oyun desteklemekle beraber her geçen gün yeni bir oyun için güncellenmektedir. Eğer ek olarak dilediğiniz bir oyun var ise Canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilir dilediğiniz oyunu bizlere bildirebilirsiniz.
Gelecekten uzatılan bir el

Profesyonellerden oluşan bir ekip.

Yetkili kadromuzun tamamı kendi alanının en iyilerinden oluşmakta, hepsi sorunlarınızı dinlemek ve sizlere yardımcı olmak için vardiyalı olarak 7/24 hizmet sunmakta.

Sınırsız İmkan
Sınırsız İmkan
Sizlerin herzaman arkasındayız her probleminizde bizlere danışabilmeniz için vardiyalı olarak 7/24 destek sağlamaktayız.
7/24 Anında Destek
7/24 Anında Destek
Sizlere satış öncesi için canlı destek, teknik sorunlarınız içinde 7/24 teknik destek sağlamaktayız.
Oyunlar için ek koruma
Oyunlar için ek koruma
Tüm sunucularımızda koruma için ek ücret talep etmemekteyiz. Tüm sunucularımız ücretsiz olarak Türkiye’nin en iyi DDoS korumasına sahiptir.